Naprawa Apple Watch w Warszawie i Polsce

Firma Apple zawsze była o krok przed swoimi kolegami, dlatego jako jedna z pierwszych wypuściła na rynek gadżet, który wcześniej można było zobaczyć tylko w filmach – Apple Watch. Ten inteligentny zegarek pozwala swojemu właścicielowi być mobilnym i jednocześnie „w kontakcie”. Jednak aktywne użytkowanie często prowadzi do różnych awarii delikatnej konstrukcji. Dziś opowiemy Wam o najpopularniejszych z nich.

Wymiana zbitej szybki Apple Watch 2, 3, 4, 5, 6, SE, 7

Zbita szybka.

Pierwszą częścią zegarka Apple Watch, która jest narażona na duże ryzyko, jest wyświetlacz. Tak, Apple pomaga swoim klientom chronić ekran za pomocą szafirowego kryształu, ale to nadal nie będzie zapisać przed częstymi upadkami lub zbyt wiele. Jeden niechlujny ruch lub zerwany pasek, a ekran zostanie porysowany lub pęknięty. Niektórzy ludzie nadal używają Apple Watch w tym stanie, nie biorąc pod uwagę przyszłych zagrożeń. Wilgoć i brud dostają się do środka przez pęknięty ekran, co uszkadza wrażliwy sprzęt zegarka. W takim przypadku najlepiej jest niezwłocznie wymienić szybę Apple Watch. Jest to praca jubilerska, która pozwoli zachować oryginalną matrycę, główną część zegarka w nienaruszonym stanie.

Ważne jest, aby samo klejenie zostało wykonane przez doświadczonego fachowca. Mechanizm Apple Watch jest bardzo mały i delikatny, więc wymaga doświadczenia i umiejętności. Jeden niewłaściwy ruch i może być konieczna wymiana całego ekranu Apple Watch, co jest znacznie droższe. Dlatego już na etapie wyboru serwisu zwróć uwagę na jego renomę i opinie.

Co wybrać? Wymienić zbitą szybkę w Apple Watch 6, SE, 5, 4, 3, 2 czy wymienić wyświetlacz Apple Watch, albo… kupić nowy zegarek?

W dobrym Centrum Serwisowym pracują inżynierowie serwisowi z minimum 3-letnim doświadczeniem To gwarantuje, że Twój zegarek nie ucierpi z powodu żadnych niezamierzonych błędów i zostanie naprawiony w odpowiednim czasie.

Wymiana szybki jest dostępna w zegarkach Apple Watch 6, 5, Watch SE, 4, 3, 2, 1.

Wymiana baterii Apple Watch

Bateria nie jest najsłabszym aspektem Apple Watch, ale klienci często zgłaszają się z przypadkami „rozdęcia baterii”. Wada ta pojawia się najczęściej po 2-3 latach aktywnego użytkowania urządzenia. Ekran zaczyna się stopniowo się odklejać i na początku wydaje się, że to jest problem. Jednak klej trzymający moduł wyświetlacza jest znacznie twardszy niż mogłoby się wydawać. Zużyta bateria puchnie i zaczyna wypychać wyświetlacz od środka.
Ważne jest, aby w tym momencie nie „wciskać” go z powrotem, w przeciwnym razie może dojść do eksplozji i urządzenie będzie nie do naprawienia.

Nie ma potrzeby się frustrować! Baterię w Twoim zegarku można wymienić! Musisz tylko znaleźć poważny serwis, który to zrobi.

Ponadto w serwisie można nie tylko wymienić akumulator, ale również wyczyścić po wodzie, reflash, i uzyskać wiele innych usług w świetnej cenie.